Naujausi atsiliepimai

2014-04-15 09:29:48
gerda: baisus filmas


2014-04-11 15:32:01
piki: kaip čia reikia žiūrėti


2014-04-05 16:54:03
widuxxx: Labai idomus ir uzkabinantis filmas


2014-03-26 17:59:13
ARMANDAS: mankapitonas amerika geras filmas


2014-03-19 11:59:11
matas_drage: Mačiau šitą filmą čia geras ...


2014-03-19 11:57:47
matas_drage: Laukiu labai šito filmo !!!


2014-03-19 11:56:41
matas_drage: Aš šito filmo gerbėjas !!! šitas filmas bus ...


2014-03-05 16:24:56
nu-as: geras filmas


2014-02-23 18:52:10
danielius: ziaurei patiko noreciau, kad sukurtu milijona daliu ir ...


2014-02-20 20:38:31
Andriuska226: Shudas ....

Geriausios komedijos

Juokingi filmai pakelti jūsų nuotaikai. Geriausios komedijos, tai geri linksmi filmai. Geros komedijos, kurios privers jūs nusijuokti. Šie komediniai filmai gali jūs prajuokinti iki ašarų.

   »1« ...

Kubietiškas šėlsmas / Cuban Fury (2014)
Kubietiškas šėlsmas (Cuban Fury) - komedijos filmas apie buvsio šokėjo sugrįžimą į šokių aikštelę po dvidešimties metų.

Būdamas trylikos metų Briusas buvo labai talentingas ir daug žadantis šokėjas. Jis dalyvavo Jungtinės karalystės jaunųjų salsos šokėjų varžybose. Tačiau po siaubingo patyčių incidento Londono gatvėse Briusas pararnda pasitikėjimą savimi ir jo gyvenimas pasuka visai kitu keliu. Praėjo 22 metai, dabar jis suaugęs vyras dirba įmonėje, kuriai vadovauja moteris. Jo bosė vardu Džiulija yra protinga ir linksma, ji yra priežastis dėl kurios Briusas gyvena. Briusas supranta, kad ji yra ne jo lygio, bet jis leidžia sau pasvajoti apie šią moterį. Jo darbe yra kolega, kuris taip pat yra susižavėjęs šia moterimi. Paaiškėja, kad Džiulija turi slaptą aistrą salsos šokiams.

Žanras: Komedija
Vaidina: Nick Frost, Chris O'Dowd, Rashida Jones
Režisierius: James Griffiths
Šalis: JK
Trukmė: 1 val. 38 min.

Devyni mėnesiai griežto rėžimo / 9-Month Stretch / 9 mois ferme (2013)
Devyni mėnesiai griežto rėžimo (9-Month Stretch / 9 mois ferme) - komedijos filmas apie teisėją, kuri pastoja nuo ieškomo nusikaltėlio.

Moteris vardu Ariana yra gerbiamą teisėja, kuri greitai turi gauti paaukštinimą savo karjeroje. Ji yra karjeristė, kuri nesusitikinėja su vyrais, nes nepasitiki jais. Per kalėdinį vakarėlį kolegos įkalba ją atsipalaiduoti ir šiek tiek išgert. Po penkių mėnesių moteris labai išsigąsta sužinojusi, kad jinai yra nėščia. Moteris išsiaiškina, kad po šventinio vakarėlio ji susitiko su nepažįstamu vyru ir užsiiminėjo su juo seksu. Paaiškėja, kad tas vyras yra žinomas nusikaltėlis, kuris nužudė žmogų. Teisėja gali apsaugoti savo kūdikio tėvą nuo griežtos bausmės, bet tada jinai sužlugdys savo karjerą.

Žanras: Komedija
Vaidina: Albert Dupontel, Sandrine Kiberlain, Nicolas Marie
Režisierius: Albert Dupontel
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 1 val. 22 min.

Šventasis Vincentas Di Van Nais / St. Vincent De Van Nuys (2014)
Šventasis Vincentas Di Van Nais (St. Vincent De Van Nuys) - komedijos filmas apie pagyvenusį vyrą vardu Vincentas.

Po tėvų skyrybų berniukas susiranda naują draugą, kuris gyvena jų kaimynystėje. Tai sunkiai gyvenantis vyras, kuris yra buvęs karo veteranas. Šis vyras susidraugauja su savo naujuoju draugu ir tampa berniuko mokytoju ir patarėju.

Žanras: Komedija
Vaidina: Melissa McCarthy, Bill Murray, Naomi Watts
Režisierius: Theodore Melfi
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 43 min.

Tami / Tammy (2014)
Tami (Tammy) - komedijos filmas apie moterį vardu Tami, kuri leidžiasi į kelionę su savo senele.

Ją neseniai atleido iš darbo greito maisto restorane. Sugrįžusi namo jį užklumpa savo vyrą lovoje su kaimyne. Moteris susipakuoja daiktus ir išsikrausto pas savo tėvus. Tami sugalvoja automobiliu nukeliauti iki Niagaros krioklio, tačiau jai reikia pasiimti kartu ir savo senelę. Kelionėje paaiškėja, kad jos senelė yra alkoholikė, kuriai reikia rimtos priežiūros. Moteris su savo senele leidžiasi į nuotykių kupina kelionę, kurioje jos senelė patenka į kalėjimą, o jį apiplešia greito maisto restoraną.

Žanras: Komedija
Vaidina: Melissa McCarthy, Susan Sarandon, Dan Aykroyd
Režisierius: Ben Falcone
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 36 min.

Sekso vaizdajuostė / Sex Tape (2014)
Sekso vaizdajuostė (Sex Tape) - komedijos filmas apie porelę, kuri pasigedo savo vaizdajuostės su intymaus gyvenimo vaizdais.

Kai tik Džėjus ir Anė susitiko jų santykiai buvo labai romantiški, tačiau bėgant laikui ir gimus dviems vaikams aistra tarp jų išblėso. Norėdami paįvairinti savo gyvenimą jie nusprendžia išbandyti įvairias pozas ir visą tai įamžinti vaizdo juostoje. Viskas jiems atrodė labai gerai, kol nepradingo jų privataus gyvenimo vaizdajuostė. Dabar jų reputacija pakimba ant plono plauko. Vyras ir žmona leidžiasi į savo privačios vaizdajuostės paieškas. Beieškodami savo vaizdajuostės jie praleidžia nuotykių kupina naktį, kurios nepamirš visą savo gyvenimą.

Žanras: Komedija / Drama
Vaidina: Jason Segel, Cameron Diaz, Rob Corddry, Jack Black
Režisierius: Jake Kasdan
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 38 min.

Purvas / Filth (2013)
Purvas (Filth|) - komedijos filmas apie nepadorų policininką, kuris siekia gauti paaukštinimą savo darbe.

Vyras vardu Briusas yra korumpuotas policijos pareigūnas, kuris keistai elgiasi ir dažnai svaiginasi narkotikais. Briusas tikisi, kad gavęs paaukštinimą darbe jis susigrąžins savo prarastą žmoną ir dukrą. Jis nuteikinėja savo kolegas vieną prieš kitą, kad jam lengviau būtų gauti visų trokštamą paaukštinimą. Briusą dažnai lydi haliucinacijos priepuoliai, kurie susimaišo su jo purvina realybe.

Žanras: Komedija / Kriminalinis / Drama
Vaidina: James McAvoy, Imogen Poots, Joanne Froggatt, Eddie Marsan
Režisierius: Jon S. Baird
Šalis: JK
Trukmė: 1 val. 37 min.


Kietuolių karalystės riteriai / Knights of Badassdom (2013)
Kietuolių karalystės riteriai (Knights of Badassdom) - komedijos filmas apie riterius, kuriems reikia susikauti su blogio jėgomis.

Trys geriausi draugai nuvyksta į mišką, kur jie ketina apsirengti metaliniais šarvais ir kautis kaip viduramžių laikų riteriai. Vaidindami viduramžius draugai netikėtai prisišaukia piktąsias jėgas iš pragaro. Kas turėjo būti žaidimu tapo tikru karo lauku, kuriame jie turi kautis su raganomis ir kitais keistais padarais.

Žanras: Komedija / Nuotykių / Fantastinis
Vaidina: Peter Dinklage, Ryan Kwanten, Steve Zahn
Režisierius: Joe Lynch
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 26 min.

Tegyvuoja Prancūzija / Vive la France (2013)
Tegyvuoja Prancūzija (Vive la France) - komedijos filmas apie du vyrus iš mažos vidurio Azijos šalies kaimo, kurie atvyksta į Paryžių.

Muzafaras ir Feruzas yra du vyrai iš mažos Tabulistano šalies vidurio Azijoje. Šie vyrai gauna teroristinė užduotį, jiems reikia nuvykti į Prancūziją ir susprogdinti Eifelio bokštą. Nuvykus į Prancūziją jie patenka į linksmas situacijas ir susipažįsta su jauna ir žavinga žurnaliste vardu Mariana. Ši jauna moteris supažindina juos su prancūziška kultūra ir padeda nusigauti iki pačio Paryžiaus. Keliaudami iki Paryžiaus jie patyria daugybę linksmų nuotykių. Patekę į Paryžių draugai ima abejoti ar reikia sprogdinti Eifelio bokštą, nes jiems pradėjo patikti Prancūzija.

Žanras: Komedija
Vaidina: Jose Garcia, Michael Youn, Isabelle Funaro
Režisierius: Michaël Youn
Šalis: Prancūzija
Trukmė: 1 val. 34 min.

Veronika Mars / Veronica Mars (2014)
Veronika Mars (Veronica Mars) - dramos filmas apie merginą vardu Veronika, kuri turi padėti savo buvusiam vaikinui išsisukti nuo kalėjimo.

Mergina vardu Veronika Mars baigusi vidurinę mokyklą savo gimtajame mieste išvažiavo į Niujorką ir tapo teisininke. Po devynių metų mergina grįžta į savo gimtąjį miestą, kur turi įvykti jos klasės susitikimas. Sugrįžusi namo ji sužino, kad jos buvęs vaikinas vardu Loganas yra kaltinamas savo merginos nužudymu. Mergina ketina padėti savo buvusiam vaikinui Loganui išsisukti nuo bausmės.

Žanras: Drama / Komedija / Kriminalinis
Vaidina: Kristen Bell, James Franco, Krysten Ritter
Režisierius: Rob Thomas
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 33 min.

Virėjas ant ratų / Chef (2014)
Virėjas ant ratų (Chef) - komedijos filmas apie vyrėją, kurs pradeda dirbti maisto vagonelyje ant ratų.

Virtuvės šefas vardu Karlas pamėgino atidaryti restoraną Los Andžele, tačiau šis jo verslo planas žlugo. Jis sugrįžta į Majamį, kur susitaiso savo maisto vagonėlį ir susitaiko su savo buvusia žmona. Su šiuo vagonėliu vyras ketina keliauti per visą šalį ir susigrąžinti savo gerą virėjo vardą.

Žanras: Komedija
Vaidina: Jon Favreau, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Dustin Hoffman
Režisierius: Jon Favreau
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 43 min.

Blogi žodžiai / Bad Words (2014)
Blogi žodžiai (Bad Words) - komedijos filmas apie suaugusį vyrą, kuris varžosi su vaikais žodžių tarimo varžybose.

Gajus Trilbis yra keturiasdešimties vyras, kuris buvo išmestas iš vidurinės mokyklos. Dabar jis ketina sudalyvauti nacionalinėse žodžių tarimo varžybose. Šiose varžybose jam teks varžytis su dešimtmečiais vaikais. Vyras turi fotografinę atmintį, tačiau nepaisant to nesugebėjo baigti aštuonių klasių. Vyras stengiasi naudotis visais įmanomais triukais, kad tik nugalėtų savo mažamečius konkurentus.

Žanras: Komedija
Vaidina: Jason Bateman, Kathryn Hahn, Allison Janney, Rachael Harris
Režisierius: Jason Bateman
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 28 min.

Sumaišyti / Blended (2014)
Sumaišyti (Blended) - romantinės komedijos filmas apie vyro ir moters aklą pasimatymą.

Vyras ir moteris susitinka aklame pasimatyme. Tačiau šis pasimatymas tampa tikru košmaru ir jiems nieko nesigauna. Po nevykusio pirmojo aklo pasimatymo likimas juos suveda Afrikoje. Jie abu su savo vaikais atvyksta pailsėti į poilsio kurortą Afrikoje skirta šeimoms. Būdami laukinės gamtos apsuptyje jie vis labiau ima vienas kitam patikti.

Žanras: Komedija / Romantinis
Vaidina: Adam Sandler, Drew Barrymore, Wendi McLendon-Covey
Režisierius: Frank Coraci
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 45 min.

Alanas Partridžas: Alfa tėvas / Alan Partridge: Alpha Papa (2013)
Alanas Partridžas: Alfa tėvas (Alan Partridge: Alpha Papa) - komedija apie radijo stoties užgrobimą Jungtinėje Karalystėje.

Vyras vardu Alanas dirba laidų vedėjų radijo stotyje. Netikėtai šią radijo stotį užpuola vienos naujienų kompanijos atstovas. Jis ima šaudyti su šautuvu ir paima darbuotojus įkaitais. Užpuolikas reikalauja, kad Alanas ateitų su juo pasikalbėti tiesioginiame radio eteryje. Bendradarbiaudamas su policijos pareigūnais Alanas turi išgelbėti savo radijo stotį nuo šio pavojingo žmogaus.

Žanras: Komedija
Vaidina: Steve Coogan, Colm Meaney, Sean Pertwee
Režisierius: Declan Lowney
Šalis: Jungtinė Karalystė / Prancūzija
Trukmė: 1 val. 30 min.


Vaiduoklių namas 2 / A Haunted House 2 (2014)
Vaiduoklių namas 2 (A Haunted House 2) - siaubo komedija apie namą, kuriame vaidenasi, antra dalis.

Po to kai autoavarijoje žūsta Malkolmo mergina, vyras pradeda naują gyvenimą su moterimi vardu Megan ir dviem jos vaikais. Pora atsikrausto į savo svajonių namus, kuriuose jie drauge ketina gyventi. Tačiau naujuose jų namuose vėl prasideda paranormalus reiškiniai.

Žanras: Siaubo / Komedija
Vaidina: Liana Mendoza, Marlon Wayans, Dave Sheridan
Režisierius: Michael Tiddes
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 41 min.


Įtempimas / Stretch (2014)
Įtempimas (Stretch) - veiksmo komedija apie limuzino vairuotoją, kuris gauna keistą keleivį.

Limuzino vairuotojui liko atidirbti paskutinę pamainą, kad išslystų iš savo skolų. Šiam vairuotojui pasitaiko neeilinis labai turtingas keleivis su savo neįprastais pageidavimais. Vairuotojas pažada išpildyti visus jo norus, kad tik gautų didelius arbatpinigius, kurių jam dabar taip reikia. Tačiau atėjus nakčiai vairuotojas įtraukiamas į pavojingus įvykius kartu su savo keistu klientu. Limuzino vairuotojas pradeda gailėtis, kad ėmėsi dirbti šiam turtingam bepročiui.

Žanras: Veiksmo / Komedija / Trileris
Vaidina: Chris Pine, Patrick Wilson, Ed Helms, Jessica Alba, Ray Liotta, Brooklyn Decker
Režisierius: Joe Carnahan
Šalis: JAV
Trukmė: 1 val. 43 min.


   »1« ...


Filmų kategorijos

Filmų TOP 10Kritikų TOP 10
1. annabeth (23)
2. liveta (14)
3. liutukas (8)
4. kostas (5)
5. renas5 (4)
6. ferrum (4)
7. vadeiva (4)
8. matas_drage (3)
9. irisiukas (3)
10. cintaryte (3)


Žymės (Filmai)